Havlu Kenarı Dantel Örnekleri 2017

Havlu Kenarı Dantel Örnekleri 2017

Havlu kenarı dantel örnekleri 2017 arşivimizde çok güzel modeller yer alıyor. Yeni havlu kenarı dantelleri ile havlular harika görünüyor.

Havluların kenarlarını süslemek için tığ veya iğne ile oyalar yapılıyor. Yapılmış olan bu oyalar çok emek istiyor. Göz nuru ile yapılan bu muhteşem oyaları sitemizde paylaştık. El işi yapan hanımların çok titizlikle yapmış oldukları havlu kenarları 2017 yılında da birbirinden güzel modelleri ile karşımıza çıkıyor. Her geçen yıl yep yeni havlu kenarı dantelleri çıkıyor. Bayanlar hayal güçlerini kullanarak yapmış oldukları oyalar ile havlu kenarları için danteller yapılıyor. Çeyizlerin vazgeçilmezleri olan bu havlular geçmişten günümüze kadar önemini kaybetmemiş aksine her geçen gün değer kazanmıştır.

Havlu kenarları kategorisinde yüzlerce havlu modeli ve onlarca anlatımlı örnek paylaşımı yapmıştık. Her geçen gün yeni modelleri de paylaşmaya devam ediyoruz. Sizde buraya tıklayarak ekledimiz modelleri inceleyebilirsiniz.

En çok beğenilen yazılarımız arasında Ağır iğne oyası havlu kenarı dantelleri ve İğne oyası mutfak havluları kenar dantelleri yer alıyor. Buda gösteriyorki havlu kenarlarını süslemek için en fazla iğne oyaları kullanılıyor. Sizde iğne oyası öğrenerek havluları süsleyebilirsiniz.

Havlu Kenarı Dantelleri  2017

Yukarıdaki modellerin çoğu ağır oyalı havlu kenarlarıdır. Modellerin bir çoğu Oyalı İğne facebook sayfasından alıntıdır. Bunları biz yapıp satışını yapmıyoruz. Sadece resim olarak sizlere görsel amaçlı ekliyoruz. Siz inceleyin kendiniz yaparken aklınıza fikir gelsin diye paylaşıyoruz. Bizi takip ederseniz ara ara anlatımlı modelleri de inceleyebilirsiniz. Öğrenmek istiyorsanız anlatımlı modellere göz atınız.

Ağır İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı sayfasında güzel bir kenar dantelinin yapılışını paylaşmıştık. Yeni başladıysanız ve basit bir örnek olsun diyorsanız da Anlatımlı iğne oyası havlu kenarı yapılışı yazısına göz atmanızı öneriyoruz.
Çeyiz bohçalarının vazgeçilmezlerinden olan havluları ister iğne oyası isterseniz de tığ oyası ile süsleyin ama mutlaka bohçalarda bulundurun. Bir çok genç kızın bohçasında el işi havlular bulunmaktadır. Yapılışı biraz uğraştırıcı gelebilir size ama sonucu görünce vermiş olduğunuz emeğin karşılığını aldığınızı göreceksiniz. Boş vaktiniz eğer çoksa bu yönde değerlendirebilirsiniz. Para verip satın almak yerine kendiniz yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Aylin diyor ki:

  Havlu kenarları harika görünüyor

 2. Çiğdem Akın diyor ki:

  Havlu kenarlarını çok beğendim 🙂

 3. Aysu Çelik diyor ki:

  Ben havlu kenarı yapmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 4. RABİA diyor ki:

  valla bayıldım

BİR YORUM YAZ