Hobiler

84 Yaşındaki Anneye Örülen Yelek Modeli

84 Yaşındaki Anneye Örülen Yelek Modeli

Nevin Ayalp arkadaşımızın 84 yaşındaki annesi için örmüş olduğu yelek modeli binlerce kişi tarafından beğenildi. Örgü gruplarının en çok beğenilen örgü modeli olan bu yelek teyzemizin üzerinde çok güzel durmuş.

Nevin arkadaşımız 84 yaşındaki annesi için yelek örme kararı almış. İnternette görmüş olduğu bir yelek modelini örerek örgü grubunda paylaşmış. Teyzemizin üzerine giymiş olduğu yelek modeli çok güzel görünüyor. Annesi için el işi yelek ören arkadaşımızın ellerine sağlık diyoruz. Annelerimizin kıymetinin bilinmediği günümüzde anneleriyle ilgilenen böyle kişilerden Allah razı olsun.

Annenizin yaşının kaç olduğunun hiç önemi yok. Onlar sizler için en değerli kişiler olmalı. Yaşlılarımızla hiç bir zaman aksatmadan ilgilenmemiz gerekiyor. Yenidoğan bebekler ile nasıl ilgileniyor isek yaşlılarımızla da aynı şekilde ilgilenmemiz gerekli. Eğer sizinde bir anneniz varsa onlar için yelek, atkı, bere gibi örgüler örerek mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Yapacağınız normal bir örgü modeli bile onları çok mutlu edecektir.

Annenize yelek örecekseniz yelek modelleri kategorisinden uygun bir modeli seçebilirsiniz. Anlatımlı yelekler ile şirin annenize çok şirin yelek örebilirsiniz. Şiş işi ve tığ işi yapılan bayan yelekleri için anlatımlı modellerimize göz atmanızı istiyoruz.

84 YAŞINDAKİ ANNEMİZE YAPILAN YELEK

84 yaşındaki anneye örülen yelek

84 yaşındaki anneye örülen yelek

Anne için Örgü Yelek

Anne için Örgü Yelek

Bu içeriği ne kadar faydalı buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ