Hobiler

Bonbon Lif veya Bebek Battaniyesi Modeli

Bonbon lif veya bebek battaniyesi modeli olarak kullanabileceğiniz şirin bir örgü modeli. İster lif örün isterseniz bebek battaniyesi ikisine de çok yakışacak.

Çok amaçlı bir örgü modeliyle karşınızdayız. Ören hanım kanalında yayınlanan bonbon adı verilen örgü modelinin lif yapımından bahsedilmiş. Ayrıca bebek battaniyesi olarak da kullanabileceğiniz şirin bir örgü modelidir. Tığ işi bilen hanımların kolay yapabileceği örnektir.

Bonbon Lif veya Bebek Battaniyesi

Bonbon Lif veya Bebek Battaniyesi

Lif modelleri paylaşımlarımız o kadar fazla ki yeni örnek paylaşımında zorlanıyoruz. Çünkü modelleri daha önce paylaşmış oluyoruz. Aynı modelleri de tekrar tekrar paylaşarak sizleri sıkmak istemiyorum. Ondan dolayı yeni örnek bulana kadar model paylaşmıyorum. Şimdi karşılaştığım bu örnek çok hoşuma gitti. Çok amaçlı olarak kullanılan lif ve bebek battaniyesi yapılabilen bonbon örgü modelini burada sizinle paylaşıyorum.

Aşağıdaki videoda örgünün yapılışı hakkında tüm detaylara yer verilmiştir. Videoyu izledikten sonra örgü hakkındaki yorumlarınızı bizimle yaparsanız sevinirim.

Bonbon Lif veya Bebek Battaniyesi Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Bonbon Lif veya Bebek Battaniyesi Modeli

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ