Hobiler

Bulutlu Örgü Bebek Yeleği Tarifi

Bulutlu Örgü Bebek Yeleği Tarifi

Bulutlu bebek yeleği modeli en çok yapılan modellerden biridir. Bulutlu yeleğin yapılışını soranlar için videolu anlatımını paylaşıyoruz.

Bulut süslemeli bebek yelekleri son zamanlarda çok yapılıyor. Bir çok örgü grubunda instagram ve facebook sayfalarında karşıma çıkıyordu. Nasıl yapıldığını bende bilmiyordum.  Bugün karşıma bir video çıktı. Bu videoda detaylı olarak bulutlu yelek yapılışı gösterilmişti. Hem kendim için hemde sizin için bu videoyu buraya ekliyorum. Buradaki video ile yeleğin üzerine bulutları nasıl yapacağınız da dahil olmak üzere bir çok şeyden bahsedilmiştir.

Bulutlu Bebek Yeleği

Bulutlu Bebek Yeleği

Bulutlu yeleğin yapılışına yakadan başlanıyor. 74 ilmekle başlanan yeleği yaparken bebeklerin ayına göre her ay için 3-5 civarı ilmek sayısını arttırarak örebilirsiniz. Eğer erkek bebeklere bulut yelekten örecekseniz pembe mavi bulutlar yapabilirsiniz. Kızlarınız içinde mavi bulutlar yapabilirsiniz. Mavi bulut mu olur diye düşünmeyin çok güzel görüneceğini düşünüyorum.

Örgücü hanımlar bebek yelekleri kategorisine eklediğimiz muhteşem modelleri incelediniz mi? Orada da eğer beğendiğiniz model varsa anlatımını paylaşabilirsiniz. Zaten bir çok yeleğin yapılışı örgü teknikleri ve videoları bulunmaktadır.

Bulutlu Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Fadime Ak dedi ki:

    canım anne sizi çok seviyorum 2015 den bu yana sizi takip ediyorum sn synizde örgü öğrendim. sizden bir ricam var bu modelin ördekli olanını da yaparmısınız cevap bekliyorum bol bol sevgiler

  2. Rüveyda elbistan dedi ki:

    Rüveyda elbistan ben canım anne kol kesiminde ben takıldım bu konuda bana yardımcı olabilimisiniz. Yeni doğacak bebeğim için acil yardımcı olabilirsimisiniz. Allah razı olsun sizlerden saynizde çok güzel örgüler yaptım bebeğim için ama bunda takıldım lütfen umarım mesajimi okursunuzç

BİR YORUM YAZ