Hobiler

En çok istek alan saç örgülü bayan yeleği yapılışı

En çok istek alan saç örgülü bayan yeleği yapılışı

En çok istek alan bayan yelek model. Saç örgülü bayan yeleğini sizlerden gelen yoğun istek üzerine anlatımını paylaştık. Saç örgüsü modelini isteyenler burdan öğrenebilirler.

Son zamanlarda en çok isten alan bayan yeleği modelinin yapılışını paylaşıyoruz. Saç örgüsü modeli ile yapılan bayan yeleği çok sevilen bir modeldir. Hanımların aradığı ama tam olarak istediklerini bulamadıkları bu model ile ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. El işi hobiler takipçileri için çok aranan saç örgülü bayan yeleğinin yapılışını paylaşıyoruz. Hemde videolu olarak paylaşıyoruz ki yaparken kafanız karışmasın.

Yelek modellerinde en çok kullanılan tekniklerden biri de saç örgüsü modelidir. Bu model hem bayan yeleklerinde hemde çocuk yeleklerinde kullanılmaktadır. 38-40 beden için uygun olan bu yelek anlatımı ile kendinize kalın iplerle yapılan kışlık yelek örebilirsiniz. Yelek yapımı öyle dışarıdan göründüğü gibi zor bir iş değildir. Yapılışının zor olduğunu düşünenler videoyu izleyebilirler.

Videonun süresi biraz uzundur. Ortalama 1 saati sürmektedir. Çocukları okula eşinizi ise işe götürüp ev işlerinizi bitirdikten sonra boş olan vaktinizde videoyu açıp herkesin yapmak istediği ama nasıl yapıldığını bulamadığı bu örneği öğrenin. Kendinize veya annenize şık yelekler örün.

Saç Örgülü Bayan Yelekleri

Saç Örgülü Bayan Yelekleri

38 beden çalışılmıştır. Esnek bir model olduğu için 40 beden içinde uygundur. Arka kısma 91 ilmek atılmıştır. Eğer 42 44 beden yapmak isterseniz her beden için 10 12 ilmek ekleyebilirsiniz. Ya da 3 veya 4 numara şiş ile zincir çekip kendinizi ölçerek de yapabilirsiniz.

Saç örgülü bayan yeleği yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ