Hobiler

Güzel ve Kolay Yapılan 12 İğne Oyası Modeli

Güzel ve Kolay Yapılan 12 İğne Oyası Modeli

İğne oyası yapacaksanız hangi modeli yapacağınıza karar verdiniz mi? İşte size kolaylıkla yapılabilecek 12 adet iğne oyası modelleri. En güzel iğne oyası modellerinden yapmak isteyenler için bu yazımızı paylaşıyoruz. İğne oyaları yapılışları ile nasıl yapıldıklarını da öğreneceksiniz.

İğne oyası çeyizlik yazma yapılışı

İğne oyası çeyizlik yazma modeli kolay ve şık bir modeldir. Çeyizlik yazma yapacaklar bunu bir kenara not alsınlar. Yapılışı burada!

Anlatımlı İğne Oyası Fiyonk Yapılışı

İğne oyası fiyonk modelide hem güzel hemde kolay yapılabilen modellerden. Yazma veya tülbent yapacaksanız bu modelide notlarınız arasına alın. Yapımı ise burada.

Pembe çiçekli yazma kenarı yapılışı

Pembe çiçekli yazma kenarı oyası yapılışı da kolay örneklerdendir. Çeyizlik hazırlayacaksanız bu oya işinize yarayabilir. Yapımı için resmin üzerine tıklamanız yeterli.

Resimli Anlatımlı Yazma Oyası Yapılışı

Resimli anlatımlı oya modeli arayanlar için bunu paylaşmıştık. Bu örneğin yapımını resimlere bakarak kolay bir şekilde öğrenebilecekseniz. Yapımına ulaşmak için yıkarıdaki resime tıklayınız.

Çeyizlik havlu kenarı oyası yapılışı

Çeyizlik havlular hazırlayacağım ama pek vaktim yok diyorsanız bu model yardımınıza yetişiyor. Çiçekli modeli ile hem şık görünen hemde kısa sürede yapıp tamamlayabileceğiniz harika bir havlu oyası. Yapmak isterseniz resime tıklayınız.

Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli

Çıtı pıtı görünen oya sevenler ise bu modelden yapabilirler. Dilerseniz havlu dilersenizde yazma kenarı için oyalar yapılabilir. Yapmak için üsteki resme tıklayın.

Mavi Boncuklu İğne Oyası

Boncuklu oya severlere de bu örneği paylaşmıştık. Mavi boncuklar ile yapılan iğne oyasını öğrenmek isterseniz resime tıklamanız yeterli gelecektir.

Mor Yazmaya İğne Oyası

Mor yazmaya uygulanan iğne oyası örneğini paylaşmıştık. Tabi bu oyayı farklı renklerde yaparak farklı tülbent kenarları için de oya yapabilirsiniz. Öğrenmek için resme tık tık.

Son zamanların en popüler iğne oyası modelinin yapılışı

Son zamanlarda en çok yapılan oya modelinin de yapılışını daha önce paylaşmıştık. Bu modelden de yapmak isterseniz resime tıklayın.

12 Dakikada İğne Oyası Sıralı Pır Pır Modeli Anlatımlı Yapılışı

12 dakika gibi kısa bir süre içerisinde bu oyayı yapabilirsiniz. Resime tıkladığınız zaman iğne oyasının nasıl yapıldığını göreceksiniz.

Fiyonklu Keloğlan İğne Oyası Yapılışı

Fiyonku oya sevenler için renk katılan keloğlan oyası modeli. Bu örneğin yapımı da resime tıklayınca açılıyor.

İğne Oyası Yazma Kenarı Yapılışı Kolaj

Kolaj halinde iğne oyasının nasıl yapıldığını da öğrenebilirsiniz. Resimlerde tek tek oyanın yapılışı gösterilmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ