Hobiler

Makasa dolayarak iğne oyası modeli yapımı

Makasa dolayarak yapılan iğne oyası modelinin yapım aşamalarını sizlerle paylaşacağız. Bu iğne oyası modeli çiçekli fiyonk oyası modelidir.

İğne oyası öğrenmek isteyenler için yayınlamış olduğumuz anlatımlı oyalara devam ediyoruz. Şimdi paylaşacağımız model Elif Birinci’ye aittir. Elif Birinci hanımın instagram sayfasından almış olduğumuz yapılışı basit görünümü ise çok hoş olan bir iğne oyası modelidir. Oya ipini makasa sararak oyanın yapılışına başlayan Elif hanım çok güzel bir model elde etmiş. Elif hanım en makasın ucuna doladım. Siz şiş e veya farklı birşeye de dolayabilirsiniz nasıl kolayınıza gelirse diye de bir not düşmüş bizlere.

Çeyiz hazırlığı yapanlar için paylaşılmış olan bu modeli çeyizlik yazmalar, havlular, tülbentler, namaz örtüleri ve mevlüt örtülerinde kullanabilirsiniz. Yapım aşamaları oldukça açık bir şekilde paylaşılmıştır. İğne oyaları öğrenmek isteyen bir kişinin çok rahat yapabileceği bir modeldir.

Geçenlerde yayınlamış olduğumuz Boncuklu İğne Oyası Yapılışı ve Anlatımı istenen yeni iğne oyası modeli el işi hobiler sitesi ziyaretçileri tarafından beğenilmişti. Bakalım paylaştığımız bu şirin model ne kadar beğenilecek.

Oya modelinin yapım aşamalarına aşağıdaki resimlerden ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılanlar olursa yorum kısmından bizlere yorum yazarak sorabilirsiniz.

Makasa Dolayarak Yapılan İğne Oyası

Makasa dolayarak iğne oyası modeli yapımı 1

Makasa dolayarak iğne oyası modeli yapımı 1

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ