Hobiler

Serçe Parmağı Örgü Modeli Yapılışı

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, bugünkü anlatımlı örgü eğitim videomuzda serçe parmağı örgü modelinin yapılışını paylaşıyoruz.

Serçe parmağı örgü modelinin yapılışını Türkçe anlatımlı videolu olarak paylaşıyoruz. Yelek, bere, atkı ve hırka gibi nerede kullanacağınıza tamamen sizin karar verebileceğiniz bir örgü modeli. Ben bu modeli bebek yeleğinde denedim ve çok güzel bir model ortaya çıktı. Siz öncelikle serçe parmağı örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenin sonrasında ise modelin nerede kullanacağına siz karar verin.

Serçe Parmağı Örgü Modeli Yapılışı

Serçe Parmağı Örgü Modeli Yapılışı

Sıralı Kesme Şeker Örgü Modeli Yapımı dün paylaşmıştık. Görmeyenleriniz için buradan belirtmek istedim. O modeli beğenenleriniz çok oldu. Serçe parmağı örgü modeli de sıralı kesme şeker örgü modeli gibi her yerde kullanılabilir. Ne yapacağınıza karar verip örmeye koyulabilirsiniz.

Bir modeli öğrenmek için saatlerinizi harcamaya gerek yok. Bir kaç dakika içinde öğrenip yapabileceğiniz örgü videolarını paylaşıyoruz genellikle. Aşağıdaki videoda serçe parmağı örneği de 10 dakikada anlatılmıştır.

Serçe Parmağı Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Serçe ayağı modeli

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ