Hobiler

Tığ İşi Üç Yapraklı Dut Oyası Yapımı

Tığ işi ile üç yapraktan oluşan dut oyası yapılışı. Farklı tığ oyası modeli arayanlar için üç yapraktan oluşan dut oyasının yapım aşamalarına yer verdik.

Tığ oyaları sever misiniz? Yazma ve yemenilerin kenarları için tığ oyaları kullanıyorsanız eğer doğru yerdesiniz. Yayınlamış olduğumuz tığ oyası modelleri ile yeni model arayanlara fırsat sunuyoruz. En güzel tığ oyalarına yer veriyoruz. Düzenli olarak yayınladığımız anlatımlı tığ oyaları ile hanımlar yeni yeni modeller öğrenip kendileri de yapıyorlar. En güzel tığ oyalarından olan üç yapraklı dut oyasının yapımını da sizlerle paylaştık.

Eğer bir yazma veya tülbent dediğimiz başörtüsü kenarını süsleyecekseniz ve oya modeli arıyorsanız neden bir tığ oyası yapmıyorsunuz? Tığ oyası ile yazmalar çok şık görünür. Paylaştığımız 2018 tığ oyaları arşivini incelediniz mi? Çok güzel tığ oyası modelini o yazımızda toplamıştık.

Üç Yapraklı Dut Oyası

Şimdi biraz dut oyasından konuşalım. Çok şık görünen dut oyası üç yaprak ile süslenmiş. Dut oyası yapılışını daha önce yayınlamıştık fakat yapraklı olan modeli ilk defa yaplaşıyoruz. Hemde model videolu olarak anlatıldı.

Üç Yapraklı Dut Oyası Yapımı

Üç Yapraklı Dut Oyası Yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ