Hobiler

Tığ Oyası Kanatlı Kelebek Modeli

Havluları, yazmaları ve tülbentleri kelebekler ile süslemek isteyenlere tığ oyası kanatlı kelebek modeli. Büyük kanatlı kelebek oyasını çok seveceksiniz.

Tığ oyaları arasından en çok sevilen bir modelin anlatımıyla karşınızdayız. Modelimizin adı kanatlık kelebek oyası modelidir. Oya ve dantel dünyası kanalının anlatımlı olarak paylaşmış olduğu kanatlı kelebek oyası modelini sizlerde çok seveceksiniz. Kenar dantelleri yaparken oya arayışında olan hanımlar bu oyayı gördüklerinde, eminimki hemen yapmak isteyecekler.

Oya modelleri yapacağınız el işine göre farklılık gösterebilir. Havluda farklı bir oya kullanırken, yazmada ise daha farklı bir model kullanılır. Genellikle iğne oyası seven hanımların sayısı her ne kadar çok olsa da, tığ oyası ile ilgilenenlerin sayısı da pek az değil. Bunun içinde biz el işi hobiler sitesi olarak tığ oyası paylaşımları da yapıyoruz.

Kanatlı Kelebek Oyası

Kanatlı kelebek oyasının yapılışı için oya ve dantel dünyasının paylaşmış olduğu 27 dakikalık videoyu izlemeniz gerekiyor. Videoda herşey ince ayrıntısıyla anlatılmış.

Kanatlı Kelebek Oyası Yapılışı

Kanatlı Kelebek Tığ Oyası Yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ