Hobiler

Yeni Türkan Şoray Kirpiği Bayan Yelek ve Şal Örgü Modeli

Yeni Türkan Şoray Kirpiği Bayan Yelek ve Şal Örgü Modeli

Çok güzel olan yeni Türkan Şoray kirpiği ögü modeli bir çok örgülerde kullanılabilir olmasına rağmen özellikle örgü şal ve bayan yelekleri için ideal bir örnek.

Örgü örüyorsanız daha önceden Türkan Şoray kirpiği örgü modeli ismini duymuşsunuzdur. Bu örgü modeli ile de yelekler ve şallar örüldüğünü de bilirsiniz. Türkan Şoray Kirpiği Örgü Modeli Yapılışı modelini yayınlamıştık. Şimdi ise gönül hanımın paylaşmış olduğu Yeni Türkan Şoray kirpiği örneğini paylaşacam. Bu örnek tüm örgülerde kullanılmasına rağmen özellikle şal ve bayan yelekleri için ideal bir örgü modeli.

Şiş İşi Türkan Şoray Kirpiği

Şiş İşi Türkan Şoray Kirpiği

Gönül hanım uzun bir aradan sonra yeni bir örgü modeli ile karşımıza çıkıyor. Bilenleriniz bilir ne kadar güzel modellerden paylaştığını. Paylaşmış olduğu örgüler bayan yeleklerine çok yakışıyor. Çok farklı ve çeşitli örgüler paylaşan arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Bizde her paylaşmış olduğu videoyu burada anında paylaşıyoruz.

Bayan Yeleği Çiğdem Örgü Modeli Saç Örgüsü Tekniği paylaşımını en son paylaşmıştık. Ondan sonra paylaşılan başka bir örgü olmamıştı. Şimdi Türkan Şoray kirpiği örgü modeli ile karşımıza öıkan Gönül hanım yine sade anlatımıyla karşımıza çıkmış.

Türkan Şoray Kirpiği Yelek ve Şal Modeli

Türkan Şoray Kirpiği Yelek ve Şal Modeli

Yakın zamanda bir örgü yelek yapmak istiyorum. Bu örneği gördükten sonra hangi tekniği kullanacağıma da karar verdim. İlk yapacağım örgü de bu tekniği kullanacağım. Resimde ne kadar net ve güzel göründüğü belli değil mi? Bence sizde öğrenip mutlaka bir örgünüzde denemelisiniz.

Türkan Şoray Kirpiği Bayan Yelek ve Şal Örgü Modeli Yapılışı

Bu içeriği ne kadar faydalı buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ