İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Elti Çatlatan Penye İplik ile Örgü Çanta Modeli ve Yapılışı

Çok ama çok şık elti çatlatan penye iplik ile yapılan örgü çanta modelimizi öğrenmeye hazır mısınız? Penye iplik ile çok gösterişli örgü çanta modelinin video anlatımlı yapılışı ile karşınızdayız.

blank

Son yılların moda trendi olan penye iplik ile örülen örgü çantalarla, modayı yakından takip etmeye ne dersiniz? Çantanızı gören herkes, nereden aldığınız soracak.

Örgü çanta yapımı için, ribbon yani penye iplik kullanabilirsiniz. Altı numara tığ ile beş zincir çekerek, çantanızı örmeye başlayabilirsiniz. İlk olarak örgü çanta için dikdörtgen taban örüyorsunuz.

Örgü çanta için, değişik aksesuarlar da kullanabilirsiniz. Farklı aksesuarlar ile değişik örgü çanta örnekleri çıkarabilirsiniz. Aksesuarlarınızı, çanta malzemeleri satan yerlerden temin edebilirsiniz.

Örgü çanta modelini dilediğiniz renkte örebilirsiniz, burada yeşil renkte örülmüş, siz ihtiyacınıza ya da kullanım kolaylığına göre daha değişik boylarda da örebilirsiniz.

Penye İplik ile Örgü Çanta Modeli Anlatımlı Yapılışı

Bu güzel örgü çanta Youtube videosu için Gülcan Volkan Duran’ a teşekkür ederiz. Detaylı ve akıcı anlatımlarla dolu, yeni çanta örgü videolarını bekliyoruz.

Bir yorum

  1. bulent aktan 27 Ocak 2019

    el işi örgü banyo paspasları yaptırmak istiyurum.mail adresinizi verirseniz model resimleri yollayabilirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir