İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

40 Tane Hayvan Boyama Sayfaları

Küçük çocukların ve öğrencilerin el becerilerini geliştiren ve beynin daha düzenli çalışmasını sağlayan hayvan boyama sayfaları ile karşınızdayız.

Öğrenci boyama sayfaları arasından seçtiğimiz hayvan resmi boyama sayfalarını burada paylaşacağız. Paylaştığımız boyama sayfaları ile öğrenciler ve çocuklar hem el becerilerini geliştirmiş olacaklar hemde beyni daha aktif olarak kullanmış olacaklar.

Özellikle okul öncesi çocukları ve 1. sınıf öğrencilerinin kullanmış oldukları boyama sayfaları ile hem vakit geçiriyorlar, hem eğleniyorlar hemde eğitiliyorlar. Şimdi paylaşacağımız hayvan boyama sayfaları da bu konuda çocuklara yardımcı olacaktır.

Sizlere paylaşacağımız boyama sayfalarını bilgisayara indirip yazdırdıktan sonra çocukların önüne koyun. Ellerine de boyaları verip onlardan resmi boyamalarını isteyin. Çocuklar boyama sayfalarında bulunan hayvanları boyayı tamamlayacaklardır. İsterseniz önce bir kaç tane boyanmış sayfa göstererek ilham almalarınıda sağlayabilirsiniz.

Resim çizme alışkanlığı edinmeleri için daha önce Hayvan Resmi Çizimleri yazısını yayınlamıştık. Şimdi ise boyama sayfaları yayınlıyoruz.

Tamı Tamına 40 Adet Hayvan Boyama Sayfaları

Yukarıdaki sayfaları büyütmek için resmin üzerine tıklamanız gerekiyor. Resmin üzerine tıkladıktan sonra bilgisayara kaydetmek için resme sağ tıklayıp resmi farklı kaydet diyip masaüstüne kaydediniz. Daha sonra bilgisayarınızın yazıcısı var ise yazıcıdan yazdırarak çıkarıp, çocuklarınıza da boyama kalemleri verip boyamalarını isteyebilirsiniz. Onlarda zaten seve seve boyayacaklardır.

Özellikle okul öncesi çocukları için önümüzdeki günlerde yeni paylaşımlarda bulunacağız. Bizi takip edin ve paylaştığımız etkinlikleri kaçırmayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir