İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Basit Hayvan Resmi Çizimleri

Basit hayvan resim çizimleri paylaştık. Arı, fil, kelebek, kedi, balık, tavşan, at ve balık gibi bir çok hayvanın adım adım çizimi sitemize eklenmiştir.

Bu yazımızı resim çizmek isteyen çocuklar için paylaştık. Hayvanların nasıl çizileceklerini öğrenmek isteyen miniklere basit anlatımlarla bir çok hayvanın nasıl çizileceğini resimlerle anlatmaya çalışdık. Çok kolay yöntemler ile 20 adet hayvanın nasıl çizileceğini paylaştık. Daha önceki 24 Adet Adım Adım Kolay Hayvan Çizimleri yazımızda da 24 adet hayvanın nasıl çizildiğini paylaşmıştık.

Çocukların en çok sevdiği hayvanlar arasında olan kedi, balık, kelebek, tavşan, civciv ve kuş gibi hayvanların nasıl yapıldıklarını paylaştık. Bu resimlerde çok basit yöntemler paylaşılmıştır. Çocuklar kalem ve kağıdınızı aldıktan sonra sitemizde sevdiğiniz hayvanın resmini açarak yapılanları adım adım takip edip sizlerde aynısından yapın.

Anne Babalar Çocuklara Resim Çizme Alışkanlıkları Kazandırın

Anne ve babalar çocuklarına resim çizme alışkanlıkları kazandırmalıdırlar. Böylelikle hayal güçleri gelişir ve zekaları gelişir. Sizde sitemizdeki resimleri indirdikten sonra yazıcıdan yazdırıp çocuğunuza aynısından çizdirdikten sonra renkli kalemler verip boyamalarını isteyebilirsiniz. Veya sitemizi açık bir şekilde bilgisayarı veya telefonu önüne koyup aynısını bir a4 kağıdına çizmelerini isteyebilirsiniz. Hadi şimdi 20 adet hayvan resmi çizimlerine bir göz atalım.

Kolay Hayvan Çizimleri

 

2 Yorum

    • emoş 24 Şubat 2018

      hadi aaaaaaa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir