İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sayılarla Hayvan Resmi Çizimleri

Sayılarla hayvan resmi nasıl çizilir? Rakamlarla kolay hayvan resimleri istiyorsanız sizlere tamı tamına 20 adet farklı hayvanların çizilişlerini paylaştık.

Çocuklarınızın resim yapamalarında kolaylık sağlamak için onlara sayılarla hayvan çizimleri öğretebilirsiniz. Hayvan resmi çizmeyi kolaylaştırmak için sayılarla hayvan çizimleri öğretebilirsiniz. Çocuklarınızın hangi rakamlarla hangi hayvanları çizebileceklerini öğrendikten sonra kolaylıkla çizebilecekler.

Kolaylıkla resim çizebilmek için daha önce Basit Hayvan Resmi Çizimleri ve 24 Adet Adım Adım Kolay Hayvan Çizimleri paylaşmıştık. Şimdiki paylaşımımızla hayvan çizmeyi daha da kolaylaştırıyoruz. Örneğin sadece 3 sayısından bir tavşan çizebilirsiniz. 63 sayısından baykuş, 69 sayısından maymun, 5 sayısından kanguru ve 2 sayısından fare çizebilirsiniz. Bunların dışında bir çok hayvanı da rakamlarla çizebilirsiniz.

Hayvan resimlerini çocuklara rakamlarla çizmeleri için aşağıdaki resimleri gösterirseniz hem akılda kalıcı olacaktır hemde daha rahat resim çizeceklerdir. Rakamları kullanarak hem rakamları öğrenmiş olacaklar hemde resim çizme tekniklerini geliştirmiş olup resim çizme alışkanlığı edinecekler.

Sayılarla Hayvan Çizimleri

Bir yorum

  1. Esra 4 Şubat 2017

    çok güzel resimler yapıyorsun bende bu kadar cesaret yok ama kolay baykuş çizimini çizebiliyorum❤️???

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir