İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

24 Adet Adım Adım Kolay Hayvan Çizimleri

Çocuklar resimler çizerek kendilerini geliştirsinler diye 24 adet adım adım kolay hayvan çizimleri paylaştık. Kolay hayvan resmi çizimleri ekledik.

Çocuklarınız resim çizmek isterlerse onlara beyaz kağıt, kalem ve silgi alın. Daha sonra sitemizde yayınladığımız hayvan çizimlerini açarak önüne koyun. Onlar bu resimlere bakarak adım adım hayvan resimlerini çizeceklerdir. En çok sevmiş olduğu hayvanların resimlerini çizecekler. Paylaştığımız hayvan çizimleri basit yöntemler ile anlatılmıştır. Tavuk, inek, kuş, köpek ve kedi gibi toplam 24 adet hayvan resmi çizimleri yer alıyor.

Sitemize yeni eklemiş olduğumuz hayvan çizimleri kategorisinde bundan sonra aktif olarak yayın yapacağız. Çocuklara resim çizme alışkanlığı kazandırmak için sizde bizi takip edin ve yeni eklenen çizimleri çocuklarınıza gösterin ve istediği hayvanı çizmesini söyleyin. Hangi hayvanı çizeceğine kendisi karar versin. İsterseniz aşağıdaki resimleri bilgisayarınıza kaydedip yazdırıp çocuğunuzun önüne koyabilirsiniz. İsterseniz de bilgisayar ve telefon aracılığı ile gösterebilirsiniz.

Kolay Hayvan Çizimleri

Bir yorum

  1. furkan soya furkan soya 31 Mart 2020

    çok güzel olmuş teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir