İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Küp Şeker Örgü Modeli İle Tunus İşi Battaniye Yapımı

Küp şeker örgü modeli ile tunus işi battaniye yapımı sitemizdedir. Tığ işi veya şiş ile battaniye yapmak isteyenler küp şeker örgü modelini deneyebilirler.

Tunus işi sevenler için paylaşmış olduğumuz bu örnek ile battaniyeler yapabilirsiniz. Bu modeli hem tığ hemde şiş ile yapabilirsiniz. Paylaşmış olduğumuz videolar ile tunus işi battaniye modelinin nasıl yapıldığını sizlere göstermeye çalıştık. Örgü biliyorsanız videoları izledikten sonra küp şeker örgü modeli ile battaniyenin nasıl yapıldığını göreceksiniz.

Tunus işi yelek, hırka, bebek battaniyesi, patik ve bere dışında battaniyeler de yapılmaktadır. Tunus işi sevenler günümüzde sayı olarak bayağı fazladır. Ülkemizde de Tunus işini tercih edenlerin sayısı oldukça fazla. Çok güzel bir örgü modeli olan küp şeker örgü modeli Tunus işi ile yapıldığı zaman daha bir güzel görünüyor. Şimdi örgü battaniye yapımı arayanlar bu modelin nasıl yapıldığının videosuna göz atsınlar. İlk önce Türkçe videolu olarak battaniye yapılışını paylaştık. Sonraki 2 video ise yabancı videolardır. Onları da izlerseniz nasıl yapıldığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Küp Şeker Örgü

Tunus İşi Örgü Battaniye Yapımı

Küp Şeker Örgü Modeli

Küp Şeker Örgü Modeli Yabancı Video 1

Küp Şeker Örgü Modeli Yabancı Video 2

Bir yorum

  1. Seheryilmaz 17 Mart 2017

    Bende yaptigim urunleri satmak istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir