İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Rengarenk Tunus İşi Harika Bir Battaniye

Tunus işi sevenlere rengarenk bir emek. Tunus işi harika bir battaniye, yapmak isteyenler için cıvıl cıvıl bir örnek.

Tunus işi örgüler en çok tercih edilen örgüler arasındadır. Tunus işi örgü tekniği ile battaniyeler, bereler, şapkalar, patikler ve yelekler örülmektedir. Bebekler için Tunus işi bebek battaniyeleri yazısını yayınlamıştık. Şimdi paylaştığımız yazıdada rengarenk örgü desenleri kullanılarak yapılmış olan bir battaniye modelini paylaştık.

Battaniye ören hanımlar genellikle Tunus işi örgü battaniyeleri tercih ediliyorlar. Hem yapımı basit hemde Tunus işi ile harika battaniye örnekleri bulunuyor. El işi hobiler sitesi olarak bizlerde size renkleri cıvıl cıvıl görünen bir Tunus işi battaniye modeli yayınladık.

Tunus İşi Battaniye

Rengarenk Tunus İşi Battaniye 1

Rengarenk Tunus İşi Battaniye 2

Rengarenk Tunus İşi Battaniye 3

Sayfamızda Tunus işi battaniye yapılışını soran birileri olmuştu. Ben yapmadığım için bilemedim ve ve sizler için araştırdım. Araştırmalarım sonucu bu model ile karşılaştım. Tığ işi ile örgü desenleri yapılıyor. Yapılan renkli örgü desenleri yukarıdaki resimdeki gibi birleştirilerek Tunus işi battaniye modeli tamamlanıyor.

Tunus işi örgüler arasından en çok sevilen bir kaç model hakkında sizlere bahsedeyim. Paylaştığımız
Tunus işi şal yapılışı modeli en çok sevilen Tunus işlerindendir. Tunus işi patik modelleri de ziyaretçilerimiz tarafından yüzlerce kez beğenilip paylaşılan modellerdendir.

Umarım sizlerde renkli örgü ipleri ile böyle tatlı görünen battaniyelerden yapabilirsiniz. Hepinize şimdiden kolay gelsin. Bizi tekrar ziyaret etmeyi lütfen unutmayın…

Bir yorum

  1. EMEL KAPLAYAN EMEL KAPLAYAN 1 Mart 2018

    Örnekleriniz ve açıklamalarınız için çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir