İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Bayan Atkı Modelleri 2018

Yeni örgü bayan atkı modelleri 2018 resimlerini bir arada topladık. En güzel örgü atkı modelleri resimlerine buradan göz atabilirsiniz.

Bayanların bazen aksesuar olarak bazende soğuktan korunmak için kullanmış oldukları atkılar örgü işi ile yapılabiliyor. Örgü modelleri arasından kışın en çok arananlardan biri olan atkılar tığ işi veya şiş ile yapılmaktadır. Bizlerde el işi hobiler sitemizde en güzel örgü atkıları bir araya getirip sizlere sunduk.

Örgü atkı yapacağınız zaman hangi atkıyı yapacağınıza karar veremiyorsanız paylaştığımız modellerden ilham alabilirsiniz. Tamamı el yapımı olan örgü atkı modelleri bir emek sonucunda yapılıyor. Örgücü hanımlar tığlarını ve yün iplerini ellerine alarak bu atkıları yapıyorlar. Örgü atkı yapılışı arayanlar selanik örgü atkı yapılışı konusuna bakabilirler.

Örgü atkı yapılışı sırasında farklı örgü teknikleri kullanılabiliyor. Her atkıda farklı teknikler kullanılarak çok güzel modeller elde edilebiliyor. Bayan atkı modelleri yapılışında genellikle çiçek, yaprak, kalp gibi desenler kullanılıyor. Tabi zevke göre bu desenler farklılık da gösterebiliyor. Her kişi kendi zevkine göre atkılar yapıyor.

Bayan Atkı Modelleri 2018’in Kışında Sizleri Soğuktan Korusun

Atkı için para ödemeyin. Sitemizde bulunan veya youtube videolarında yer alan anlatımlı atkı modelleri ile atkıların nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Böyle olunca da atkı için extra bir para ödemeden kendi zevkinize göre güzel bir atkı yapabilirsiniz. Bayan atkı modelleri ve yapılışları için sitemizi takip etmeye devam edin.

Kolay atkı modelleri ile soğuktan korunmak için boyunluk yapıp soğuk günlerde tercihiniz olabilir. Boyunluk atkı diye de adlandırılan modellerden de yapabilirsiniz. Gelin şimdi aşağıdaki resimlerde bayan atkı modellerine göz atalım.

Örgü Bayan Atkı Modelleri

Örgü Bayan Atkı Modelleri
Örgü Bayan Atkı Modelleri
Örgü Atkı Modelleri
Örgü Atkı Modelleri
Kolay Atkı Modelleri
Kolay Atkı Modelleri
Boyunluk Atkı Modelleri
Boyunluk Atkı Modelleri

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir