İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şıklığın Diğer Adı Kastırmalı Yelek Modeli

Bu modeli ben çok seviyorum. Bana çocukluğumu hatırlatıyor. Siz de çocuklarınıza böylesi tatlı bir hatıra bırakabilirsiniz. Şıklığın diğer adı kastırmalı yelek modeli.

blank

Oldukça büyük güzel bir model. Yakadan başlanan tekli ve çiftli lastikle oluşan robadan boyundan sonra kastırmalı kısma geçiş yapılarak örülen bu model ortalama iki üç yaşa kadar giyilebilir. Çok şık bir kız yeleği değil mi sizce de?  Model içinde inci boncuklar kullanılabilir. Ya da isterseniz sade de çalışabilirsiniz.

Şıklığın diğer adı kastırmalı yelek modeli tok kalınca duran bir model. Bu model için bir buçuk top civarında ip kullanılıyor. Orta kalınlıkta bir bebe ipi ile rahatlıkla örülebilir.  Yakadan 74 ilmekle örgüye başlandığının bilgisini verdikten sonra modelin ayrıntılı anlatımı için Elif Pirenvise Hanımın Bebeğim Örgülerim adlı youtube kanalını izlemenizi öneriyorum.

Aşağıdaki videoda bu model hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz. Ayrıca Elif Hanıma bu güzel anlatımı için teşekkür ediyoruz. Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir