İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Az İp Giden Kolay Fermuar Detaylı Bebek Yelek Örgü Modeli Yapılışı

Bebek örgü modellerine ilgi duyanlara en şahane fermuar detaylı bebek yelek örneğini sizler için hazırladık. Çok severek hazırlayacağınız yelek örgü örneğini şimdiye kadar gördüğünüz bebek yelek örgü modellerinin aksine az ip giden kolay kullanım sağlayan fermuarla hazırlanmıştır.

Her gün farklı açıklamalı, anlatımları olan yelek örgü örnekleri ile sizleri buluşturma gayretindeyiz. Bugün de fermuar detaylı bebek örgü yelek yapımını merak eden takipçilerimiz aşağıda yayınlamış olduğumuz videoyu izleyip modeli kolaylıkla örebilirler.

Az İp Giden Kolay Fermuar Detaylı Bebek Yelek Örgü Modeli Yapılışı

1/2 Yaş bebekler için uygun olan örgü yelek örneğine 50 zincir çekerek başlıyorsunuz. Üst sıraya geçince her bir zincirin içinden 1 ilmek çıkartarak başlıyorsunuz. Evde kalmış yarım iplerinizi de değerlendirme fırsatı bulacağınız bu yelek örgü modelini hazırlamak çok kolay.

Bu yelek örgü modelini daha büyük yaştaki çocuklar için aynı oranda ilmek sayısını çoğaltarak hazırlayabilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

Kolay Fermuar Detaylı Bebek Yelek Örgü Modeli Video Anlatımlı Yapılışı

Canım anne’ye youtube kanalı için hazırlamış olduğu bebek yelek örgü modeli için teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir