İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Küçük Çamlar Bayan ve Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modeli Yapılışı

Bayan ve bebek yelek, hırka ve elbise gibi şiş işi örgü modellerinde kullanılan küçük çamlar örgü modelinin Türkçe videolu anlatımlı yapılışı.

Küçük çamlar örgü modeli şiş işi ile yapılıyor. Son zamanlarda bebek yelek örgü modellerinde sıklıkla kullanılsa da bebek hırka, elbise, bayan yelek, hırka, elbise modellerinde de kullanılıyor. Ayrıca bebek hırkaları ve elbiselerine çok yakışan bir şiş işi örgü modelidir.

Küçük Çamlar Bayan ve Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modeli Yapılışı

Bu güzel örgü örneğinin yapılışını Gönül hanımın kanalından aldık. Bir kaç bayan arkadaşımız bu örgü ile çok güzel bebek örgü örnekleri elde etmişler.

Küçük Çamlar Bayan ve Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modeli Yapılışı

Örgü bebek yelek, hırka ve elbise yaparken kullacağınız örgü tekniklerinden sadece bir tanesidir. Küçük küçük çamlara benzeyen örgü modeli şiş yapımıdır. Paylaştığımız bebek yelek örgü modeli ters çamların bir araya gelmesiyle yapılmıştır. Videoda örgü tekniği daha güzel anlatılmış.Küçük Çamlar Bayan ve Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modeli Yapılışı

Toparlamak gerekirse küçük çamlar örgü modeli ile yapacağınız en önemli örgülerin başında bebek yelekleri geliyor. Sonrasında ise bayan yelek, hırka, elbise ve şallar yer alıyor. Neye yapsanız yakışacak modellerden biridir. Çamlar örgüye çok yakışı durmuş. Hadi bakalım sizde bu örgünün yapılışını Türkçe Video ile öğren.n

Küçük Çamlar Bayan ve Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

2 Yorum

  1. Meryem köksal 2 Ağustos 2019

    Mandalina dilimi yeleğin yaka kol kesim ve mandalina dilimi kolla yaka yapım biliyorsanız paylaşın lütfen

  2. Gül Erdoğuş 3 Ağustos 2019

    Harika

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir