İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Bayan Kısa Örgü Yelek Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Son zamanların modası bayan kısa yelek modelinin tığ işi örgü ile yapılışı. Kısa örgü bayan yeleği yapmak isteyenler videolu yapılışına bakabilirler.

Yelek anlatımları paylaşmamızı isteyenler için son zamanların modası olan kısa yelek. En çok kullanılan yelek modellerinden kısa yelek modelleri örgü ile yapılabiliyor. Kısa yeleğin moda haline gelmesiyle birlikte örgücü hanımlar çok güzel modeller üretmeye başladılar.  Tığ işi ile örgü kısa yelek yapılabiliyor. Aynen uzun yelekte olduğu gibi farklı örgü modelleri ile kısa yelekler yapabilirsiniz.

Eğer yelek yapmak istiyorsanız ve örgü bilmiyorsanız öncelikle örgü tekniklerini öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Sitemizde de bulunan örgü videolarını izleyerek ilk önce örgü modellerinin yapılışlarını öğrenin. Daha sonra yapacağınız yelek modelinde kullanacağınız örgü modeline karar verip yeleği örmeye başlayabilirsiniz.

Kısa Yelek Yapılışı

Tığ işi yelek yapılışı şiş işinden daha kolaydır. Daha az uğraştırıcıdır ve en az şiş ile yapılan yelek kadar da güzel olurlar. Yeterki örgüyü yapmasını bilin. Tekniğine göre yapacağınız modeller harika olacaktır.

Bayan yelek modelleri  paylaşımızda en çok beğenilen bayan yelekleri tığ işi ile yapılan yeleklerdi. Belkide ülkemizde tığ işi kullananların sayısı şiş işine göre daha fazla olduğundan dolayı da olabilir.

Delikli örgü kısa yelek

Mevsimlik olarak kullanabileceğiniz kısa yelek modelleri için sizde tığ işi örgü tekniklerini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki videoda göreceğiniz gibi bayan yelek modeli ne kadar hoş duruyor. Genellikle gençlerimizin tavsiye etmiş olduğu kısa yelekleri siz de yapabilirsiniz.

Aşağıdaki 36 dakikalık tek bir video ile kısa yeleğin yapımı gösterilmiştir. Video ingilizce olarak yayınlanmıştır. Türkçe anlatımını bulduğum vakit onu da yayınlayacağım.

Örgü Kısa Bayan Yelek Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir