İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Bayan Yelek Modelleri 2018

Tığ işi ve şiş işi ile yapılan örgü bayan yelek modelleri 2018 yılının en güzelleriyle burada. Yelek modeli hanımı arayanlar buradan bulabilirler.

Örgü yelek örmek isteyenlere çok güzel modeller paylaşıyoruz. Şiş işi veya tığ işi ile yapılan tamamı el yapımı örgü bayan yelekleri mağazadan alacağınız yeleklere on basar. Mağazadaki yeleklere yüzlerce lira para ödemenize gerek yok. Çok güzel modellerde yelekleri zaten sizler yapabilirsiniz.Örgü yapmak isteyenler; bayan yelek modelleri sayfasında anlatımlı modellere bakabilirler.

Örgü Bayan Yelekleri Tüm Bayanlara Yakışıyor

Örgü bayan yelekleri bayanlara daha çok yakışıyor. Mağazadan alacağınız yeleklere göre kat kat daha çok yakışacak olan örgü yelekler size daha ucuza mal olacak. Sadece örgü yünü, örgü şişi ve tığ alarak bu modellere sahip olabilirsiniz. Örgü işine merakınız varsa çok rahat bu yeleklerden yapabilirsiniz. Önemli olan tek şek uğraş vermeniz. Biz zaten anlatımlı modelleri hem videolu hemde resimli olarak paylaşıyoruz. Bunlar size yeterince yardımcı olacaktır.

Örgü Yelek Desenleri

Farklı farklı desenlerle örülen yelekleri aşağıdaki arşivimizden inceleyebilirsiniz. Arşivde örgü bayan yelek modelleri 2018 yılına ait örnekler yer alıyor. Bu modeller hala 2018 yılında da yapılıyor mu demeyin. Evet yapılıyor. Hemde daha fazlası ve daha farklı modeller ile yapılıyor. Eskiden büyükannelerimizin giymiş oldukları şimdilerde moda haline gelmiş durumda.

Bayan yelek örnekleri 2018 arşivinde bulunan aşağıdan incelenilirsiniz. Bakalım bu şirin modelleri beğenecek misiniz?

Bayan Yelek Modelleri 2018

Örgü modelleri arasından en çok aranan yelek örnekleri yukarıda yer alıyor. Paylaştığımız tüm yelek modelleri bayan takipçilerimiz içindir. Anne yelekleri de diyebilirsiniz. Yelek yapımı bilenler anneleri için örgü örebilirler. Geçenlerde kendi annem için çok güzle bir örnek örmüştüm. Başımdan geçen olayı sizlere anlatayım;

Geçen günlerde annem “kış geliyor bi yelek örme zamanı geldi” dedi. Bende hemen tuhafiyeye gittim. Alize yün örgü modelleri için kullanılan yün iplerden ve şiş satın aldım. Hemen gelip örgü bayan yelek modelleri diye aratıp güzel bir modelin anlatımını buldum. Yeleği kısa bir süre içerisinde bitirdim. Anneme hediye ettim ve çok mutlu oldu. Siz de annelerinize böyle süprizler yapabilirsiniz.

Örgü modelleri arasından en çok aranan yelek örnekleri yukarıda yer alıyor. Bayan örgü yelek modelleri tığ, şiş, ve misina şişler ile yapılabiliyor. Yelek örneklerini inceleyip nasıl yapılacakları için anlatımlı modellere göz atabilirsiniz.
 
En çok hangi yelek modeli hoşunuza gittiyse yorum kısmından bizlere bildirebilir misiniz? 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir