Hobi

Sevgi Tomurcukları Bayan Yeleği Yapılışı

Sevgi Tomurcukları Bayan Yeleği Yapılışı

Sevgi tomurcukları bayan yeleği yapılışını Türkçe videolu anlatımlı olarak paylaşıyoruz. Gelin yeleği, anne yeleği olarak kullanabileceğiniz bir örnek.

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, bu yazımızda bayan yeleklerine bir yenisini daha ekliyoruz. Modelimizin adı sevgi tomurcukları modelidir. Bu model Sevda hanım tarafından Türkçe videolu olarak paylaşılmıştır. Bu örnek ile gelin yeleği, anne yeleği ve çeyizlik yelekler örebilirsiniz.

Şiş işi bayan yeleği yapılışı isteyenleriniz çok oluyor. Şişleriyle örgü yelek yapmak isteyenlere şimdiye kadar onlarca anlatımlı model yanında yeni yeni örneklere de yer veriyorduk. Paylaştığımız her yeleğin anlatımını paylaşmamız mümkün olmasa da en çok beğenilen örneklerin anlatımlarını paylaşıyoruz.

Sevgi Tomurcukları Bayan Yeleği

Sevgi Tomurcukları Bayan Yeleği

Sevgi tomurcukları bayan yeleği örneğini de çok beğeneciğinizi düşündüğümüzden dolayı burada paylaşıyoruz. Şişlerinizi ve yeleklik iplerinizi hazırladıktan sonra aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Eğer şiş ve ipler hakkında bilginiz yok ise videoda hepsini değinilmiştir. Gelin şimdi bu şık yeleğin nasıl yapıldığını görelim.

Sevgi Tomurcukları Bayan Yeleği Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sevgi Tomurcukları Yelek Yapılışı

Sevgi Tomurcukları Bayan Yeleği Yaka ve Kol Kesimi

Sevgi Tomurcukları Yeleği Kol ve Yaka Kesimi Yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ