İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Trend Olan Ajurlu Kadın Yelek Modeli Yapılışı

Tığla yapılan bayan yelek yapımı videolu olduğundan daha kolay anlaşılır. Kolay yelek modelleri yapabilmeniz için anlatımlarını paylaşıyoruz.

Bayan yelekleri yapılışlarında şiş işi örgüler ve tığ işi kullanılıyor. Tığ işi bayan yelekleri yapılırken daha kolay yapıldığından dolayı hanımlar ilk olarak bunları seçiyorlar. Şiş işi ile de çok güzel örnekler yapılmıyor değil. Ama tığ işi modelleri çok çok tercih edilmektedir.

Tığ İşi Dantelli Yelek Yapılışı Videolu Anlatımlı modelimizi daha önce görenleriniz vardır. Hem yapımı kolay olan hemde çok güzel görünüme sahip olan bir örnek. Bu örnekten yola çıkarak yelek modelleri paylaşımlarını arttırdık.

Emelce örgüler kanalında paylaştığı tığ işi bayan yeleği yapılışı ile takipçilerine güzle bir model paylaştı. Bu video 11 dakika ile yelekte kullanılan örgü modelini paylaşmış. Siz de kısa video ile tığla yelek yapımını öğreneceksiniz.

Tığla bayan yeleği

Bu videoyu izleyip de yapan arkadaşın yorumunu aynen sizlere aktarayım. Yeleği örmeye ilk başladığım zaman zorlanacağımı düşünüyordum. Fakat videoyu izledikten sonra modeli örmek çok kolay geldi. Kısa bir sürede yeleği yaptım giymeye başladım bile. Eğer sizinde korkunuz varsa bunu yenip hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Tığla Bayan Yelek Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir