İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

40+ En Popüler Örgü Bayan Yelek Modelleri

40 adet örgü bayan yelek modelleri arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. Tığ işi ve şiş işi ile el yapımı olan hepsi birbirinden güzel yelek örnekleri sitemizdedir.

Burada sizlere seçmiş olduğumuz en güzel örgü bayan yelek modellerini paylaştık. Modellerim hepsi el işi ile yapılan modellerdir. Yapımında tığ veya şiş kullanılmıştır. Örgüye merakı olan hanımlar tarafından yapılan göz nuru örgülerdir. Alıntı yapmış olduğumuz bu yelek modellerini sizlere görsel amaçlı olarak paylaştık. Sitemizde yelek satışı yapılmıyor. Eğer yelek yapmak istiyorsanız ve yapmayı bilmiyorsanız örgü yelek modelleri sayfasında paylaşmış olduğumuz anlatımlı modellere göz atabilirsiniz.

Görüp görebileceğiniz en güzel yelek modellerini paylaştık. Yaz ve kış günlerinde giyebileceğiniz motifli yelekler arşivde bulunuyor. Özel günlerde dahi tercih edebileceğiniz örgü yelekler yapabilirsiniz. Sizlerde örgüye meraklıysanız sitemizdeki anlatımlı modellere göz atarak nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra yapabilirsiniz. Biraz uğraş gösterirseniz kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Çünkü paylaştığımız anlatımlı modeller çok açıklayıcı modellerdir. Çoğunu da videolu anlatımlı olarak yayınladık.

40 Tane Örgü Bayan Yelek Modelleri

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir