İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haroşalı Basamaklar Kadın ve Bebek Yelek Hırka Bluz Örgü Modeli

Güzel ve çok kolay bir örgü modeli olan haroşalı basamaklar örgü modeli bayan yelekleri, bebek yelekleri, bebek battaniyesi, atkı, bere, hırka gibi sayısız bir çok örgü çeşitlerinde kullanabilirsiniz.

Gönül hanımların anlatımlarını burada sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Yayınlamış olduğu videoları zevkle izliyorum. Çünkü o kadar açıklayıcı örnekler paylaşıyor ki hayran kalmamak elde değil. Bayan ve bebek örgülerinde kullanabileceğiniz şiş işi örgüler paylaşılan kanaldaki videoların hepsine sitemizde yer veriyoruz.

Haroşalı Basamaklar Örgü Modeli

Haroşalı basamaklar örgü modeli bayan yelekleri ve bebek örgülerinde çok güzel duran bir model. Videoda kullanacağınız şişlerden ipe kadar nerde ne yapacağınız gösterilmiştir. Videonun süresi çok kısa olduğundan dolayı çok kısa bir sürede motifin yapımını öğrenebileceksiniz. Sitemizde diğer yayınlanan yelek modelleri videolarını da izlemenizi tavsiye ederim.

Haroşalı basamaklar örgü modeliyle yakın zamanda komşumuzun bebeği için bir yelek öreceğim. Bitirdiğim zaman sizin için burada paylaşacağım.

Haroşalı Basamaklar Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir