İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İncili Basamaklar Kadın ve Bebek Yelek Hırka Örgü Modeli Yapılışı

İncili basamaklar ismi verilen örgü modeli ile karşınızdayız. Bebek ve kadın yelek, hırka örneklerinde kullanabileceğiniz bir örnek. Bu örgü modeli ile örebileceğiniz modeller :

Bir çok alanda kullanabileceğiniz bir örgü modeli ile daha karşınızdayız. Bu örnek ile kadın ve bebek yelek, hırka yapılabilir. Bunun dışında da bir çok farklı alanda kullanabilirsiniz. Bu güzel örgü modeli Gönül hanıma aittir. Paylaşmış olduğu video ile incili basamaklar örgü modelinin yapımını detaylı bir şekilde anlatmıştır.

Bir çok kişi paylaşmış olduğumuz örgü teknikleri ile örgüler örüp bizimle paylaşıyorlar. Sizlerle paylaştığımız örgü modelleri ile yapmış olduklarınızı Hobi Sayfası adlı kanal üzerinden bizlere gönderebilirsiniz.

İncili Basamaklar Örgü Modeli

Kadın ve bebek yelekleri, hırkaları, kadın süveter ve hatta bebek battaniye örneği arayışında olan kişiler için çok güzel bir örgü modeli anlatımlı olarak bu videoda ele alınıyor. Bu örgü modelini normal modellerden ayıran en önemli özelliği normal kadın yelek örneklerine göre daha kolay.

İncili Basamaklar Kadın ve Bebek Yelek Hırka Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir