İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Şık Bebek Yelek Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

En şık bebek yelek örgü modeli anlatımlı yapılışı ile karşınızdayız. Görünce içinizin çok ısınacağı bir modeli birazdan sizlerle paylaşacağız. Bu modeli ELİF PİRENVİSE Bebeğim Örgülerim’den birazdan dinleyeceğiz. Renk ve modeliyle harika olan bu örgü modelini siz dilerseniz farklı renklerle de yapabilirsiniz. Aşağıya da güzel bir yelek örgü modeli ve anlatımlı yapılışını video olarak ekledim. Bu videoyu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Şimdi dilerseniz bu muhteşem modele bir göz atalım.

Çok Sevimli Bebek Yelek Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

blankBu harika bebek yelek örgü modeli 3 yaşa uygundur. Ancak 2 ile 4 yaş da rahatlıkla kullanabilir. Şimdi dilerseniz başlayalım. Çok eski, çok klasik bir modeldir. Rengarenk, tek renk ve iki renk örebileceğiniz güzel bir modeldir. Modelimize yandan 82 ilmekle başlayacağız. Hem kız hem de erkek bebekler için örebilirsiniz. Sadece düz ve haroşa örgülerle örebilirsiniz. Ajur çalışmalarıyla da renklendirilecektir. Bu model için bir yumak beyaz ip, evinizdeki kalmış olan ipleri de değerlendirebilirsiniz.

blank

Yeleğimize dört farklı renk ip kullanarak başlayalım. Ana rengimiz beyaz olacak. Kartopu Baby One kullanacağım. Beyaz K010, Pembe K782, Sarı K331, Bebe Mavisi (kodu yok bu şekilde isimle alabilirsiniz.) 3,5 numara şiş kullanabilirsiniz. 82 ilmekle birlikte örgümüze başlayalım, ardından üç diş boyunca haroşa yapalım. Devamını ise aşağıdaki videodan hem dinleyebilir hem de izleyebilirsiniz.

Çok Muhteşem Yandan Örülen Bebek Yelek Örgü Modeli Videolu Anlatımlı

 

Kaynak: ELİF PİRENVİSE Bebeğim Örgülerim (YOUTUBE)

Bu muhteşem şirinlikteki bebek yelek örgü modelini sadece Elif Hanım’ı videonun sonuna kadar dinleyerek yapabilirsiniz. Şimdiden bu güzel yelek modelini yapacak olan değerli hanımlara kolay gelsin!

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir