İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Her Örgüde Kullanılan Serçe Parmağı Örgü Modeli Yapılışı

Örgü kategorisinde bugün anlatımlı örgü modeli olarak serçe parmağı modelinin yapılışını paylaşıyoruz. Her gün birbirinden güzel, farklı örgü modelleri ve örnekleri ile karşınızdayız. Fakat bu model biraz daha farklı, her tür örgü modelinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Serçe parmağı; yelek, bere, atkı ve hırka gibi nerede kullanacağınıza tamamen sizin karar verebileceğiniz bir örgü modelidir. Ben bu modeli bebek yeleğinde denedim ve çok güzel bir model ortaya çıktı. Siz öncelikle serçe parmağı örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenin sonrasında ise modelin nerede kullanacağına siz karar verin.

Serçe Parmağı Örgü Modeli Yapılışı

Son Zamanların Çok Beğenilen Örgü Modeli

Bugün en çok beğenilen diğer örgü modellerini de sayfanın altındaki listeden inceleyebilirsiniz. Görmeyenleriniz için buradan belirtmek istedim. Diğer modelleri de beğenenleriniz çok oldu. Serçe parmağı örgü modeli de sıralı kesme şeker örgü modeli gibi her yerde kullanılabilir. Ne yapacağınıza karar verip örmeye koyulabilirsiniz.

Bir modeli öğrenmek için saatlerinizi harcamaya gerek yok. Bir kaç dakika içinde öğrenip yapabileceğiniz örgü videolarını paylaşıyoruz genellikle. Aşağıdaki videoda serçe parmağı örneği de 10 dakikada anlatılmıştır.

Serçe Parmağı Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışı

Bu güzel örgü modelini beğendiyseniz, diğer modellere de göz atmayı unutmayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir