İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çiçekli Dalgalar Bayan ve Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modeli Yapılışı

Çok kolay ve şirin bir örnek olan çiçekli dalgalar örgü modeli çeşitli yelek, hırka, elbise gibi her tür bayan ve bebek örgülerinde kullanılabilir güzel bir örnek.

Güzel bir örgü anlatımıyla sizlerleyiz. Modelimizin adı çiçekli dalgalar örgü modelidir. Çiçekle yapılan hem bebek örgüleri hemde bebek örgüleri çok güzel görünecek. Örgü şişlerinizi alıp çiçekli dalgalar örgü modeliyle yelek, hırka, elbise kazak, atkı veya bere örmeye ne dersiniz? Ben en kısa sürede bu modelin nasıl yapıldığını öğrenip hemen örmeye başlayacağım. Daha videoyu izlemeye vaktim olmadı fakat siz izlerseniz eğer değerli yorumlarınızı bekleriz.

Çiçekli Dalgalar Bayan ve Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modeli Yapılışı

Bayan yelekleri için paylaşılan örgü videolarından biri de budur. Bir yelek, hırka ya da elbise yapacağım farklı bir model olsun diyenler için yayınladığımız çiçekli dalgalar örgü modelinin yapımı kolay bir örnektir.

Gönül hanım bu örgünün kolay yapılabileceğini ve bir çok örgüde kullanılabileceğini belirtmiştir. Eğer örgüyle uğraşan biri iseniz mutlaka öğrenmeniz gereken şiş işi modellerden biridir.

Çiçekli Dalgalar Bayan ve Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modeli Yapılışı Video Anlatımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir