İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İki Renkli Kadın ve Bebek Yelek Hırka Patik Örgü Modeli Yapılışı

Örgü eğitimi videolarında bugünkü modelimiz iki renkli örgü modeli yapılışı. İki renkli örgü ile neler mi örebilirsiniz? Yelekler, bereler, atkılar, patikler ve daha neler neler. Bir çok örgüde yapabileceğiniz bir örgü tekniği arıyorsanız iki renkli örgü modeliyle yapabilirsiniz. Şiş ile iki renkli örgü modelinin yapımına bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Örgü eğitimi kategorimizde yeni bir video yayınlıyoruz. Bu videoda iki renkli örgü modelinin yapılışı anlatılıyor. Nesrin hanımın anlatımıyla şiş ile yapılan iki renkli örgü modelini dilediğiniz şeyi yaparken kullanabilirsiniz. Bebekleriniz için patik veya bereler örebilirsiniz. Ayrıca minik bir hırka ve yelek yapımında da kullanabilir. Aynı şekil kendinize yapacağınız örgü modellerinde de iki renkli şiş örgüsü kullanabileceksiniz.

Farklı örgü tekniklerinden olan iki renkli örgü modelini yakın zamanda bir bebek yeleği yapımında kullanmayı düşünüyorum. Yakınımızın bir bebeği olacak. Ona yelek örmek için iki renkli örgü örneği kullanacağım. Örgü iplerim ve şişlerim hazır. Yakında başlarsam yaptığım yelek örneğini sitede sizler için paylaşacağım.

İki renkli örgü modeli

Eğer sizde bebek yeleği veya bere – atkı örmeyi düşünüyorsanız gelin bu örnek ile yapın. Görünümü size belki karışık gelebilir fakat yapımı kolay modeldir. Özellikle videoyu izledikten sonra fikriniz değişecektir. Örgünün ne kadar kolay olduğunu görüp siz de yapmak isteyecekseniz. Nerede kullanmak istediğinize karar verdikten sonra aşağıdaki örgü videosunu izleyin.

İki Renkli Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

VİDEO 1

VİDEO 2

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir