İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Böğürtlen Bebek Çocuk Yelek Hırka Battaniye Örgü Modeli Yapılışı

Bebek örgüleri, çocuk örgüleri, atkı, bere, yelek, hırka ve battaniyelerde kullanabileceğiniz harika bir şiş örgüsü modeli.. Kolay ve çıtı pıtı görünen bu örgünün yapılışını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Şişle yapılan anlatımlı örgülerde bugünkü paylaşımımız böğürtlen örgü modeli. Örgü hanem kanalında yayınlanan Türkçe anlatımlı video ile bir çok yerde kullanılan örgü modelinin yapımına yer veriyoruz. Örgü modelinin adı böğürtlen örneği. Özellikle bebek örgüleri için örgü böğürtlen modelini yapabilirsiniz.

Böğürtlen örneği

Kışın sizde çok örgü örüyorsanız bu modeli öğrenmenizi tavsiye ederim. Eğer bu modeli bilmiyorsanız sizde öğrenecekseniz. Anlatımlı video bu konuda size yardımcı olacaktır. Türkçe anlatımlı olarak böğürtlen örneğini paylaşmamızdaki amaç yapılışını daha kolay öğrenmeniz. Eğer 8 dakikalık boş vaktiniz varsa hemen öğrenmeye başlayın derim.

Örgü Böğürtlen Modeli

Ben yakın zamanda böğürtlen modeli ile bebek örgüleri örmeyi düşünüyorum. Yeni doğacak olan kız yeğenim için atkı, patik ve yelekler öreceğim. Eğer sizinde çevrenizde minikler varsa onlara örgü örerken böğürtlen modeli ile örün. Çok şirin görünen örgü modellerinden bir tanesidir.

Eğer örmeye vaktiniz yoksa bu yazımızı sosyal medya hesaplarınızdan paylaşıp daha sonra girerek tekrardan inceleyebilirsiniz.

Örgü Böğürtlen Örneği

Örgü Böğürtlen Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir