İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Sarı Renk Kadın Ceket Modeli Yapılışı

Örgü ve tığ işi ile bayan ceketi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Tığ işi bayan ceket yapılışı videolu anlatımlı olarak el işi hobiler sitemizde!

Delikli örgü şeklinde yapılan dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz bir bayan ceketi yapmak ister misiniz? Üstelik yapılışı da çok kolay. Dantelli örgü ile yapılan bayan ceketini görünce sizde çok beğeneceksiniz. Youtube kanallarını gezerken gördüğüm ve çok beğendiğim bir modelin yapılışını burada paylaşmak istedim.

Örgü bayan ceketini günlük olarak kullanabilirsiniz. İstediğiniz renk iplerle örüp dilediğiniz elbisenin üzerinde giyebilirsiniz. Tığ işi bayan ceketi kullanım alanı oldukça geniştir. Yaz kış soğuk sıcak demeden her mevsim giyilebilir.

Örgü Bayan Ceket Modeli

Orta yaşlı hanımlar için bu ceket modeli uygundur. Genç kızlarımız için biraz ağır gelecek olan bu modeli 35 yaş üstü herkes kullanabilir. Modeldeki ceket hardal rengi yün ip kullanılarak yapılmış. Siz istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Elbiselerinize ve renk uyumunuza göre farklı renkler kullanılabilir. Ben şahsen hardal rengini çok sevdim.

Tığ İşi Ceket

Bu videoyu paylaşmamızdaki asıl amaç aklınızda fikir uyandırmaktır. Her ne kadar arasamda aynı modelde Türkçe anlatım bulamadığım için İngilizce anlatım paylaşıyorum. Videoyu izlerken el hareketlerini izleyip örgünün tekniğine bakabilirsiniz.

Örgü Ceket Yapılışı

VİDEO 1

VİDEO 2

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir