Hobiler

Tığ İşi Dantelli Yelek Yapılışı Videolu Anlatımlı

Tığ İşi Dantelli Yelek Yapılışı Videolu Anlatımlı

Bayan yelek modelleri  tığ işi yapılışı. Örgü yelek tarifi arayanlar tığ işi bayan yelek yapılışı sayfamıza videolu anlatıma göz atabilirler.

Yayınladığımız bayan yelek modelleri paylaşımlarından sonra yelek anlatımları istenmeye başlandı. Takipçilerimiz bizden bayan yelek yapılışı paylaşmamızı istiyorlar. Geçenlerde biri yorum yazmıştı tığ işi bayan yelek yapılışı paylaşabilir misiniz diye. Bu yazımızı hem yelek yapmak isteyen takipçilerimize hemde yorum yazan takipçimize kolaylık olsun diye paylaşıyoruz.

Yelek örmek için ilk olarak anlatımlı örgü videoları izleyebilirsiniz. Bu videolar sizleri yelek yaparken kullanılan teknikler açısından geliştirecektir. Önce teknikleri öğrenip daha sonra yelekleri yaparken bu teknikleri uygulayabilirsiniz. Yüzlerce örgü tekniği bulunuyor. Her yelek için ayrı ve farklı teknikler kullanılabilir.

Tığ işi dantelli bayan yelek

Tığ işi ile yapılan çok farklı yelek modelleri vardır. Bunlardan ajurlu yelekler, saç örgüsü yelekler, selanik örgü ve tunus işi yelekler sadece bir kaçıdır.

Bayan yelek modelleri yazısında yayınladığımız çok güzel örnekler bulunuyor. Burada da tığ işi ile yapılan yeleklerin yapılışlarını isteyenler olmuştu. Umarım yayınladığımız bu modeli beğenirsiniz.

Tığ işi dantelli bayan yelek

Kış aylarında en çok aranan örgüler arasında gelen bayan yelekleri sitemizde de çok fazla bulunuyor. Yayınlamış olduğumuz yelek modelleri ile hanımlara yeni örnekler paylaşmayı arzuluyoruz. Bayan yelekleri ve yapılışları da paylaşarak hanımlara yeni örneklerin anlatımlarını sunuyoruz.

Tığ işi yelek yapılışı videosunda yelek yapımında dalgalı örgü tekniği kullanılmıştır. Daha fazla ayrıntıya kavuşmanız için aşağıdaki 2 tane videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Tığ işi dantelli bayan yelek yapımı

Tığ işi dantelli bayan yelek yapımı

Tığ İşi Örgü Bayan Yelek Yapılışı

Bu içeriği ne kadar faydalı buldunuz?
[Toplam: 11 Ortalama: 3.4]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hatice dedi ki:

    Turkcesini yayinlayabilirmisiniz

BİR YORUM YAZ