İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çok Şık Tığ İşi Bluz Modeli Yapımı Resimli Anlatımlı

Örgü bluz yapılışı yazımızda tığ işi ile yapılan dantelli bluz bulunuyor. Resimli anlatımlı olarak tığ ile bluz nasıl yapılır?

Örgü bluz yapmak isteyenler yayınladığımız anlatımlı resimlere bakıp çok güzel bir model yapabilecekler. Günümüzde hanımlar kıyafetlerini mağazalardan alıyorlar. Mağazadan alışveriş yapmaktan sıkılmış olup kendi kıyafetini kendisi yapmak isteyenler için anlatımlı örgüler paylaşıyoruz. Örgü bluz modelleri ve yapılışları da dışarıdan giyme alışkanlığına son vermeniz için hobiler sitemizde paylaşılıyor. Sizlerde örgü örmeyi öğrenip dışarı alışverişini kesebilirsiniz.

Örgü bluz yapımı örgü bilen hanımlar için çok kolaydır. Fakat bilmeyenler için biraz zahmetli bir iş olabilir. Eğer anlatımlara dikkat edilirse bilmeyenler de kolaylıkla yapabilirler. Örgü bluz yapımı isteyenler yayınladığımız anlatımlı resimlere bakarak tığ işi ile yapabilirler. Örgü ören hanımlar bluz yapımı pek fazla yapmasalarda yapacak olanlar mutlaka vardır. Bu denli güzel bir bluz da gerçekten yapılır.

Tığ İşi Dantelli Bluz

Yapacağınız bluzu üzerinizde gördüğünüzde hem mutlu olacaksınız hemde bluz için ekstradan fazla ödeme yapmamış olacaksınız.. Tığ işi bluz yapımı aşağıdaki resimlerde var. Az biraz örgü bilenler bile modeli çıkarabilir. Modeli yakından inceleyip resmi telefonunuza kaydedin. Daha sonra resmi açıp bakarak tığ ve örgü ipiniz ile sırasıyla başlayabilirsiniz bluz örmeye.

Dantelli bluz yaparak mevsimlik olarak kullanabilirsiniz. Hem yaz aylarında hemde kış aylarında da kullanılabilir. Yaz aylarında evin dışında , kış aylarında ise evin içerisinde giyilebilir.

Örgü Bluz Yapımı

Tığ İşi Bluz Yapım Aşamaları

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir