İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boncuklu Çivili Kasnak Modelleri

Kasnak işi seven ziyaretçilerimiz için boncuklu çivili kasnak modelleri paylaştık. Birbirinden güzel kasnak işlerine sitemizde ulaşabilirsiniz.

Kasnak işi ile uğraşan hanımlar bilirler çok güzel salon takımları yapılabiliyor. Bu yazımızda boncuklu çivili kasnak modelleri paylaşalım dedik. Kasnak işi sevenler için paylaşacağımız modeller özenle seçilip siteye eklenmiştir. Eklediğimiz boncuklu kasnak işleri alıntıdır. Daha önce Kasnak İşi Salon Takımları sayfasında salon takımları paylaşmıştık. Kasnak ile yapılmış olan salon takımları, vitrin takımlarını evin dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

Boncuklu çivili kasnak ile salon takımı, yatak odası takımı, vitrin takımı, masa örtüsü, sehpa örtüsü, tepsi örtüsü ve aynalar yapılabiliyor. Sizlerde çivili kasnak işi öğrenerek bu saydıklarımızdan yapabilirsiniz. Kasnak işi ile uğraşanlar yapmış olduğu el emeklerini İnstagram ve Facebook sayfalarına yükleyerek satışlarını gerçekleştiriyorlar. Almak isteyenlerde bu platformlar üzerinden satıcılara ulaşarak sipariş veriyorlar. Böylelikle kasnak işinden para kazananlar oluyor. Eğer sizinde böyle bir niyetiniz varsa yapmış olduklarınızı sosyal medya hesaplarınız üzerinden satışa sunabilirsiniz.

Boncuklu Çivili Kasnak İşleri

Kasnak İşi Lif ve Havlu Yapıldığını Biliyor Muydunuz?

Peki kasnak işi ile havlu ve lif de yapıldığını biliyor muydunuz? Hemde çok güzel oluyorlar. Kasnak İşi Lif Modelleri ve Yapılışı sayfasında hem lifleri hemde yapılışını paylaştık. Eğer merak ediyorsanız bi göz atmanızı öneriyoruz. Sizde kasnak işi öğrenerek el hünerlerinizi ortaya koyup birbirinden güzel ürünleri yapabilirsiniz. Yapılışı hem eğlenceli hemde zevk vericidir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir