İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kasnak İşi Salon Takımları Modelleri

İstediğiniz renk ve modelde kasnak işi salon takımları modelleri sitemize eklenmiştir. Kasnak işleri ile yapılan el işlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Salon takımları denilince sadece aklınıza danteller ile yapılmış olan takımlar gelmesin. Kasnak işi ile de salon takımları yapılmaktadır. Çivili kasnak işi salon takımları ile salonlarınızı süsleyebilirsiniz. Kasnak işine ilginiz varsa ve sizlerde salon takımları arıyorsanız çok güzel modelleri sizler için sitemize ekledik.

Kasnak ile yapılmış olan salon takımlarını sizlere örnek için yayınladık. İncelemiş olduğunuz örneklerden yola çıkarak sizlerde yeni kasnak işleri yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz kasnak ile salonlarınızı süsleyebilirsiniz. Bir çok bayan gibi sizlerde çeyizlere kasnaklar koyabilirsiniz. Kasnak ile salon takımı, masa örtüleri, vitrin takımları, peçetelikler ve daha fazlası yapılmaktadır. Eğer kasnak işini beğendiyseniz sizlerede yapabilirsiniz. Eğer yapmayı bilmiyorsanız bu işi yapan bayanlar ile iletişime geçip ücretli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Kasnak İşi Salon Takımları

Kasnak işi salon takımları internet üzerinden 70 TL ile 120 TL arasında satılmaktadır. Eğer satın almak istiyorsanız bu fiyatı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Eğer siz kasnak işi yapıyorsanız da bu fiyatlardan yapıp satışını gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatı size biraz abartılı gelse de el işi ürünler olduğundan dolayı bu fiyatlar az bile kalabiliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir