İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boncuklu Kolye Yapımı Kendin Yap

Örgü şişi kullanarak boncuklu kolye yapımı. Kendi kolyenizi kendiniz yapın diye örgü şişlerini kullanarak boncuklu kolye yapılışını sitemizde paylaştık.

Yazlık kıyafetlerinize aksesuar olarak kullanabileceğiniz harika bir kolyenin yapılışını sizler için paylaşıyoruz. Örgü şişi ve boncuklar kullanılarak yapılan bu kolyeyi yazlık kıyafetlerinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Hem kolye için ekstra para ödememiş olursunuz, hemde kıyafetinizin renklerine uygun boncuklar kullanarak istediğiniz renkte kolyeyi kendinize yapabilirsiniz.

Sevil hanım kanalında hanımlar güzel güzel bir kolye yapılışından bahsetmiş. Şiş işi ile yapılan bu kolye modelini biz çok beğendik. Sizlerde kendinize bir kolye yapmak isterseniz bu modeli mutlaka tercih etmenizi öneriyoruz. Tamamen el yapımı olacak olan bu kolye çok hoşunuza gidecek. Tuhafiyecilerden alacağınız örgü şişleri ve boncuklar ile rahatlıkla yapabileceğiniz göz alıcı bir kolyedir. Videolu olarak bu kolyenin nasıl yapıldığını sizlerde sitemizden öğrenin.

Boncuklu Kolye

Boncuklu Kolye Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir