İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kurdele ve İnciden Çok Şık Bir Kolye Yapımı

Kendinize çok farklı kıyafet kombinleri hazırlıyor olabilirsiniz. Ancak kombinleriniz eğer takıdan mahrumsa çok büyük oranda eksik kalmış demektir. Oysaki kısa sürede az malzeme ile çok şık takılar yapma imkânına sahipsiniz. Kombinlerinize uygun renkleri tercih ederek sizler için sunduğumuz modelleri çok kolayca hazırlayabilirsiniz.

İşte bu makalemizde de sizlere muhteşem şıklıktaki kolye modellerimizden birini sunacağız. Temiz ve fresh bir görüntüye sahip kıyafet kombininizle renk uyumu sağladıktan sonra rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kolye tasarımı ile karşınızdayız. Siyah bir kurdele ve ister gerçek ister sahte inciler ile yapabileceğiniz bu şık kolye tasarımını yapmak sadece 15 dakikanızı alacak. Aşağıdaki aşamaları takip ederek kurdele ve inciden nasıl çok şık bir kolye yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Malzemeler:

Siyah kurdele

Siyah İplik

İnciler (ister gerçek ister sahte)

İğne

Kurdeleden Kolye Yapımı 1

Yapılışı:

İplik geçirdiğiniz iğneyi siyah kurdeleden geçirin ve önüne bir inci geçirerek yerleştirin.

Kurdeleden Kolye Yapımı 2

Ardından iğneyi tekrar kurdeleden geçirin ve bir inci daha yerleştirin.

Kurdeleden Kolye Yapımı 3

Bu şekilde bir kurdeleden geçirerek bir de inciden geçirerek sırayla istediğiniz uzunluğa gelene kadar aynı işlemi uygulayın.

Kurdeleden Kolye Yapımı 4

İki uç kısmından boynunuza göre ayarladıktan sonra bir miktar pay bırakın. Kolyeyi, kurdelenin iki ucunu boynunuzun arkasından bağlayarak kullanabilirsiniz.

Kurdeleden Kolye Yapımı 6

Kurdeleden Kolye Yapımı 7

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir