İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bebek Beresi Nasıl Örülür?

Bebek beresi nasıl örülür? Tığ işi ile bebek beresi örmek istiyorsanız tarifi burada. Bebekleriniz için örgü bereler yapma vakti gelmedi mi?

Evde otur otur sıkıldınız ve birşeylerle uğraşmak istiyorsunuz. Örgü işi bilip veya bilmenize gerek yok. Paylaşmış olduğumuz anlatımlar ile kolaylıkla örgüler yapabilirsiniz. Eğer bebeğiniz varsa veya eşinizin dostunuzun bebeği varsa onlara bere yapmaya ne dersiniz? Kısa bir süre içerisinde bir tane örgü bebek beresi yapıp tamamlayabilirsiniz. Paylaşmış olduğumuz ortalama 13 dakikalık videoda bebek beresi yapılışının tüm detayları yer alıyor. Umarım sizlerde bebek beresi yaparken bu modeli kullanırsınız.

blank

Örgü bebek beresi yapmaya karar verdikten sonra öncelikle zevkinize göre yün iplik ve tığımızı hazır ediyoruz. Daha sonra paylaşmış olduğumuz videoyu dikkatlice inceleyip bere yapılışının ayrıntılarını da öğreniyorsun. En son videoyu tekrar baştan açıp hep izlerken bir yandan da bereyi yapmaya koyuluyorsunuz. Yapımı çok kolay ve çok basit bir bebek beresi yapacaksınız.

Örgü bebek beresi nasıl yapılır?

Örgüye 23 cm ilmek atarak başlıyorsunuz. Daha sonra sık iğne yaparak örgüye devam etmeniz gerekiyor. Videoda ayrıntılı olarak nasıl yapıldığı anlatılmış. Dikkatlice izleyip nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Örnek için Damla Hobi kanalına teşekkürler.

Bebek Beresi Nasıl Örülür? Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir