İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Kız Çocuk Beresi Yapımı Resimli Anlatım

Tamamen el işi olan örgü kız çocuk beresi yapımı arayanlara resimli anlatımlı olarak yapım aşamalarını paylaştık. Sizde çocuklarınıza bereler yapın.

Bu bereyi yaparken bile içiniz ısınacak. Harika bir bere yapılışı ile karşınızdayız. Kız çocuklarınıza örgü bere yapmak istiyorsanız bu örneği tercih edebilirsiniz. Minik kızlarımız için yapacağınız bu bere örneği onları sıcacık tutacaktır. Kışın soğuk günlerinde başlarını örtüp sıcak kalmaları için yapacağınız bere işe yarayacaktır.

Minik hanımların bayılacağı bu bere örneğinin yapılışını resimli anlatımlı olarak yayınladık. Yapım aşamaları sırası ile aşağıdaki resimde yer alıyor. Örgü biliyorsanız zaten resimlerin tamamına bir göz atmanız yeterli olacaktır.

Minikler soğuk kış günlerini sıcacık geçirsin diye onlara el yapımı örgüler yapabilirsiniz. Bebek örgüleri kategorisinde bir çok anlatımlı örgü paylaştık. Göz atmanızı öneriyoruz.

Önce bir bere hazırlayın daha sonra Örgü Çocuk Patiği Yapılışı konusunu inceleyerek bir de patik hazırlayarak minik kızlarınızı sevindirin ve onların üşümemelerini sağlayın.

Örgü Kız Çocuk Beresi Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir