İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Bebek Beresi Yapılışı Resimli Anlatımlı

Bugünkü yazımızda sizlere tığ işi bebek beresi yapılışı hakkında resimli anlatımlı detaylı bilgiyi paylaştık. Örgü bere yapımında tığ işi kullananlar için yayınladığımız bere modeli yapılışı kolay bir modeldir. Bebekleriniz için az bir sürede yapıp bitirebileceğiniz bebek beresinin yapılışını sizde öğrenin.

Örgü bere yapılışını resimli anlatımlı olarak arayanlar için bu örneğimizi paylaşıyoruz. Resimlerde adım adım bebek beresi yapılışı gösterilmiştir. Resimdeki bere örneği bir kız bebek için örülmüştür. Siz farklı renkte ipler kullanarak erkek bebekler içinde örebilirsiniz.

Eğer anneyseniz bebeğiniz varsa veya yakın zamanda bebeğiniz olacaksa boş vakitlerinizde şirin bereler hazırlayabilirsiniz. Eğer anne adayı değilsenizde yakınınızdaki bebekler için tığla örgü bereler yapabilirsiniz. Kolay bere yapılışı ile hiç zorlanmadan nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Bizim çocukluğumuzda annelerimiz berelerden ve eldivenlerden yaparlardı. Kışın bere ve eldivenler bizi sıcacık tutardı. Şimdi hanımlar kendileri yapmak yerine satın alıyorlar. Tabi ne kadar satın alınsa da yinede örgüyle uğraşanlar olduğundan dolayı bereler yapanlarda var. El yapımı örgü bereler başınızıda cebinizi de sıcak tutacak. Boş yere bere ve eldiven için para ödemeyin kendiniz yapmaya başlayın.

Özellikle Örgü Kulaklı Bere Yapımı modelini arayanlar var. Kulaklı berenin yapılışını paylaştığımızda bir çok bayan modelin yapılışına bakıp kendileri de ördüler. Aşağıdaki resimli anlatımlar da bere örmek isteyenlere yardımcı olacaktır. Aklınıza takılan veya yapamadığınız olduğu zaman yorum yazabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Beresi Yapılışı

Tığ işi bebek beresi yapılışı 1

Tığ işi bebek beresi yapılışı 2

Tığ işi bebek beresi

Bir yorum

  1. Habib Habib 19 Ocak 2019

    İlk başlarken ipin üzerine kaç trabzon yapılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir