İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Midye Kabuğu Lif Yapılışı

Bugün sizlerle midye kabuğu modelinin lif olarak yapılışını göstereceğiz. İki taraflı olarak kullanılan iki renkli örgü lifin yapım aşamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Sitede paylaştığımız örgüler arasında en çok beğenilenlerden bazıları da tamanne tarafından paylaşılanlardır. Kanalda paylaşılan videoları siteye eklediğim zaman genellikle çok ilgi görüyor. Demek oluyor ki tam anne kanalında paylaşılan örgüler çok anlaşılır anlatılıyor. Bende genellikle kanalda paylaşılan tüm anlatımlı örgüleri burada paylaşmaya özen gösteriyoruz.

Midye Kabuğu Lif Modeli
Midye Kabuğu Lif Modeli

En son paylaşılan örgü ise midye kabuğu modeli ile yapılan lif modelidir. Dana önce Midye Kabuğu Modeli Yelek ve Şal Yapılışı modelini paylaşmıştık. Şal ve yelek için kullanılan midye kabuğu örgü modeli ile lif de yapılıyor. İki renk iple veya daha fazla renkteki iple örülebilen, iki taraflı da çok güzel görünen bu lif modelinin yapılışına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Lif modelleri kategorimizde yayınladığımız yeni modelleri kaçırmamak için takip etmeyi unutmayınız. Her zaman en yeni ve en güzel modeller ile karşınıza çıkacağız. Şimdi midye kabuğu lif modelinin yapılışını öğrenelim.

İlk sıra zincir üzerine başlanıyor. Zincir üzerine 1 sıra kutucuk yapılıyor.

Midye Kabuğu Lif Yapılışı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir