İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Patik Lif Örgü Modeli Yapılışı

Örgü patik lif yapılışı – Patik görünümlü tığ işi bayan patik modeli ve anlatımlı olarak patik yapımı arayan hanımlar bu yazımıza göz atabilirler.

Ören Hanım örgü işinin hakkını gerçekten veriyor. Yapmış olduğu örgülerle binlerce kişinin beğenisini toplayan kanalda paylaşılan örgüler gerçekten harika. Birbirinden güzel örgü modelleri ve anlatımları ile binlerin beğenisini topluyor.

Tığ ile patiğe benzeyen lif yapılışı videosu ile çeyizlik lif arayan hanımlara güzel model paylaşımında bulunmuş. Bayan patiğine benzeyen lif yapılışı isteyen hanımlar eğer farklı model arıyorlarsa patik lif modeli tamda onlara göre.

Ayrıca bir çok anlatımlı lif modelleri de ören hanım kanalında yer alıyor. Özellikle lif ve patik modelleri çok ama çok beğeniliyor. Ayrıca çok ayrıntılı anlatımlar yaptığı için videoları çok fazla izleniyor ve insanlar paylaşmış olduğu videolardan faydalanabiliyorlar.

Patik Lif Yapılışı

Sıfırdan başlayanların dahi kolay lif modeli yapabileceklerini söyleyebiliriz. Çünkü açıklama o kadar güzel ki nerede ne yapacağını anlatan videolar. Çok beğenilen liflerden biri olan Çiçekli İki Kat Lif Yapılışı modeline de göz atmanızı öneriyoruz.

Patik Lif Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir