Hobi

Yapımı Çok Merak Edilen Yeni Şal Modeli

Duvara asılan bir tablo kadar güzel olan şalın anlatımı için çok talepte bulundunuz. Biz de sizler için, yapımı merak edilen yeni şal modelini, çok severek hazırladık.

Şimdiye kadar gördüğünüz tüm şal modellerinden, farkını görür görmez anlayacağınız, severek kullanacağınız, kullandığınızda hayranlık bırakacak, tığ işi şal modelini örmek için hiç beklemeyin.

Dilerseniz günlük kıyafetlerinizle, dilerseniz gece elbiselerinizin üzerine, ister şal, isterseniz de boyunluk olarak kullanabileceğiniz, kullanım alternatifi çok olan eşsiz bir model.

Rengarenk örebileceğiniz gibi, tek renk olarak ta örebileceğiniz, şalımızın, örümü çok kolay. Model motif olarak örülmekte, motifler bittikten sonra birbirine eklenmektedir.

Şalın tüm detaylarının verildiği, aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz. Farklı renklerde öreceğiniz, şal veya boyunlukları, bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz.

Bu güzel modeli bizlere sunduğu için Örgü yolum, youtube kanalına çok teşekkür ederiz. Destek olmak için kanalına abone olup, beğenebilirsiniz.

Yeni şal / boyunluk / New shawl

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ