İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yapımı Çok Merak Edilen Yeni Şal Modeli

Duvara asılan bir tablo kadar güzel olan şalın anlatımı için çok talepte bulundunuz. Biz de sizler için, yapımı merak edilen yeni şal modelini, çok severek hazırladık.

blank

Şimdiye kadar gördüğünüz tüm şal modellerinden, farkını görür görmez anlayacağınız, severek kullanacağınız, kullandığınızda hayranlık bırakacak, tığ işi şal modelini örmek için hiç beklemeyin.

Dilerseniz günlük kıyafetlerinizle, dilerseniz gece elbiselerinizin üzerine, ister şal, isterseniz de boyunluk olarak kullanabileceğiniz, kullanım alternatifi çok olan eşsiz bir model.

Rengarenk örebileceğiniz gibi, tek renk olarak ta örebileceğiniz, şalımızın, örümü çok kolay. Model motif olarak örülmekte, motifler bittikten sonra birbirine eklenmektedir.

Şalın tüm detaylarının verildiği, aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz. Farklı renklerde öreceğiniz, şal veya boyunlukları, bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz.

Bu güzel modeli bizlere sunduğu için Örgü yolum, youtube kanalına çok teşekkür ederiz. Destek olmak için kanalına abone olup, beğenebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir