İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

100+ Kanaviçe Mutfak Havlusu Modelleri

Kanaviçe mutfak havlusu örnekleri, şık mutfakların vazgeçilmez dekorlarından bir tanesidir. Şık ve kullanışlı bu mutfak havluları yeni gelinlere ev hediyesi olarak da verilebilir. El emeği göz nuru ev hediyesi vermek isteyenlere tavsiye edilir.

Etamin mutfak havlusu şablonu benzer motiflerden oluşur. En çok kullanılan şablonda sevimli mutfak eşyaları resimleri, yiyecek içecek motifleri yer alır. Sade ve kolay motifler olduğu için işlemesi kolaydır. Çok kısa zamanda bitirebileceğiniz etamin mutfak havlusu örneklerini klasik havlu üzerine etamin bezi dikerek de yapabilirsiniz. Aynı zamanda etamin bezinin de mutfak havlusu olarak kullanılması mümkündür.

Mutfak etamin modelleri için yaprak, çiçek,fincan, tabak, elma ,armut, çilek gibi motifleri tercih edebilirsiniz. Merve’nin mutfağı ya da Ayşe’nin mutfağı gibi isim yazılı havlular da oldukça fazla ilgi görür. Etamin mutfak takımı örnekleri içerisinde yer alan bu havlular için beyaz olanlarını tercih etmeye çalışın. Beyaz zeminli havlularda renkli motifleri daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

100 farklı kanaviçe mutfak havlusu modelleri ile bir çoğunun şablonunu galerimizde görebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir