İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2 Şişle Yelpaze Patik Modeli Yapılışı

2 şişle yapılan yelpaze patik modelinin yapılışıyla ilgili tüm detayları paylaştık. 2 şişle patik örmek isteyenler yelpaze patiklerden örebilirler.

Patikler kış aylarında kullanılır. Kış ayları da geldiğine göre patik örmeye ne dersiniz? Bir çoğunuz belki şimdiye kadar ördünüz. Bir çok kişide patik örerken hangi modeli yapacağım diye düşünüp duruyordur. Hiç düşünmenize ve zaman harcamanıza gerek yok. Çünkü biz sizler için en güzel patik modellerini paylaştık. Buradan kendinize bir model seçip hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Yelpaze Patik Modeli
Yelpaze Patik Modeli

Anlatımlı patik modelleri videolu olarak paylaşıyoruz. Çünkü videolu örnekler daha çok ilgi görüp istenmektedir. Maviden örgüler kanalında paylaşılan yapılışı kolay ve 2 şiş kullanılan yelpaze patik örneğini anlatalım biraz. Evinizde yerlere çıplak ayakla basmak yerine bu patikle basarsanız hasta olmazsınız. Ev ayakkabısı da diyebileceğimiz bu model ayaklarını soğuktan koruyacak.

2 Şişle Yelpaze Patik
2 Şişle Yelpaze Patik

Her yerde paylaşılan yapılışı ve görünümü çok basit olan patikler yerine böyle farklı patikleri öneriyorum ben ziyaretçilerime. Yaparken sizi uğraştırsada emeğinizin sonunda çok güzel patik yapacaksanız. Bu verdiğiniz emek yaptığınız patiğe değecektir.

Yelpaze patik modeli de emek verilebilecek örneklerden biridir. Şiş işiyle yapımının anlatıldığı videoda patiğin yapımını ve tarifini görebilirsiniz.

Yelpaze Patik Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir