İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Beş Şiş Görünümlü Tunus İşi Patik Modeli ve Yapılışı

Beş şiş görünümlü tunus işi patik yapılışının tüm detaylarını sizlerle paylaştık. Patiği nasıl yapacağınızı kaç numara için kaç ilmek başlayacağınızı ve kullanacağınız malzemeleri buradan öğrenebilirsiniz.

Beş şiş görünümlü tığ işi patik yapılışı Tam anne kanalında paylaşılan bir modeldir. Bu patik modelini Tunus işi sevenler için paylaşıyoruz. Tığla örülen patiklerden biri olan bu modeli çeyizlik patik olarak veya gelin patiği olarak kullanabilirsiniz. Eğer kolay bir örnek arıyorsanız sizde bu modelden örebilirsiniz.

Beş Şiş Görünümlü Tunus İşi Patik
Beş Şiş Görünümlü Tunus İşi Patik

Değerli arkadaşlarım sizin için anlatımlarımızı videosuyla birlikte paylaşıyoruz. Videolu patik anlatımları ile öğrenen bir çok arkadaşımız mevcut. Güzel yorumlarını bizimle paylaşarak bizleri daha mutlu ediyorlar. Sıfırdan hiç bir bilgi sahibi olmadan patik videolarını izleyerek çok güzel patik örebilirsiniz.

Aşağıdaki patik yapılışının süresi biraz uzun. Videoyu başlatmadan önce vaktiniz vardır umarım. Uygun vakti bulduktan sonra videoyu başlatarak izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Beş Şiş Görünümlü Tunus İşi Patik Yapımı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir